Strona głowna  /  Aktualności  /  Strażacy z OSP w Jabłonce dbają o bezpieczeństwo przedszkolaków
Strażacy z OSP w Jabłonce dbają o bezpieczeństwo przedszkolaków
data dodania: 2019-06-11 11:09:07

We wtorek 11 czerwca 2019 r. przedszkolaki odwiedzili strażacy z OSP w Jabłonce na czele z Panem Grzegorzem Kuczkowiczem z-cą Komendanta.

Dzieci w podziale na trzy tury miały możliwość zapoznania się ze specjalistycznym sprzętem strażackim, przypomniane im zostały zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Strażacy, którzy jednocześnie są ratownikami (Piotr Witkowski i Szymon Pilch) zaprezentowali sposób udzielania pierwszej pomocy, przypomnieli numer alarmowy, pokrótce scharakteryzowali wykonywaną przez nich pasję.

Bardzo dziękujemy Naszym Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej za znalezienie dla nas czasu i przekazanie wiedzy odnośnie dbania o bezpieczeństwo swoje i innych.