Strona głowna  /  Aktualności  /  Udział w Przeglądzie w Skawie
Udział w Przeglądzie w Skawie
data dodania: 2019-05-30 11:55:53

W dniu 29.05.2019 r. w Przedszkolu Gminnym w Skawie odbył się XIII Przegląd Taneczny. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Misie (Kasia, Zosia, Faustynka, Kinia, Julcia, Marysia, Tobiasz oraz Daruś). Dzieci wystąpiły z repertuarem „Osioł Stefan”. Na scenie mali tancerze ubrani w przepiękne stroje prezentowali przeróżne tańce. Po obejrzeniu wszystkich występów rozpoczęły się wspólne tańce połączone ze śpiewem. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i sprawili, że było to wyjątkowe wydarzenie. Dzieci otrzymały również pamiątkowy dyplom oraz  przepiękne prezenty. Nie obyło się też bez pysznego poczęstunku. Dziękujemy za miłe przyjęcie. Po przybyciu do przedszkola mali aktorzy zostali mile przywitani przez swoich kolegów, którzy zostali im kibicować. :)